Agenda

 

nov
22
vr
Dreumesdans – Bij Spruit
nov 22 @ 09:00 – 09:45
Peuterdans – Bij Spruit
nov 22 @ 10:15 – 11:00
Dance d’Ali
nov 22 @ 16:00 – 21:00

 

16:00 – 17:00 – Ballet 10 – 14 jaar

17:00 – 18:00 – Modern Selectie 10 – 14 jaar

18:00 – 19:00 – Modern beg./mid. 18+

19:00 – 20:00 – Tapdance beg./mid. 18+

20:00 – 21:00 – Tapdance gevorderden 18+

nov
23
za
Bij Spruit – Ouder & Kind Dans
nov 23 @ 09:30 – 10:15
Telekids Musicalschool
nov 23 @ 09:30 – 12:00

Mini’s (4 t/m 6 jaar): 9:30 – 10:30

KidsClub (7 t/m 9 jaar): 10:30 – 12:00

Dance d’Ali
nov 23 @ 10:00 – 12:00

 

10:00 – 10:45 – Ballet 4 – 5 jaar

10:50 – 11:50 – Ballet 6 – 8 jaar

 

Ouder & Kind Yoga – Bij Spruit
nov 23 @ 10:45 – 11:30
Flamenco – Vida Peral
nov 23 @ 14:00 – 17:00
nov
24
zo
RTL Talent Academy
nov 24 @ 09:30 – 12:30

Topclub (8 t/m 18 jaar): 9:30 – 12:30

Babymassage met Beide Ouders – Bij Spruit
nov 24 @ 10:00 – 11:30
nov
25
ma
Dance d’Ali
nov 25 @ 18:00 – 21:30

18:00 – 19:00 – Ballet beg./mid. 18+

19:05 – 20:20 – Flamenco 5-7 jr. ervaring

20:25 – 21:25 – Ballet gevorderd 18+

Art of Bellydance
nov 25 @ 18:30 – 21:45

18:30 – 19:30 — Bellyfit

19:45 – 21:00 — Buikdans Verdieping

21:00 – 21:45 — Group Arabesque – Training

Taijiquan – Daoist Arts
nov 25 @ 19:00 – 20:30
nov
26
di
Dance d’Ali
nov 26 @ 19:00 – 21:30

19:00 – 20:15 – Flamenco > 10 jaar ervaring.

20:20 – 21:35 – Flamenco 8-9 jaar ervaring.

 

Plaisir Courtois
nov 26 @ 19:00 – 22:00

19:00 – 20:00 Studio 3

19:00 – 22:00 Studio 2

Rambi – Theatersport
nov 26 @ 20:00 – 22:00
nov
27
wo
Kinder Yoga – Marabou Yoga
nov 27 @ 09:30 – 10:15

Yoga voor ouder en kind (2 t/m 4 jaar)

Peuterdans – Bij Spruit
nov 27 @ 10:00 – 10:45
Dance d’Ali
nov 27 @ 13:30 – 21:30

Studio 5

13:40 – 14:20 – Kleuterdans 3 – 4 jaar

14:30 – 15:30 – Ballet 6 – 7 jaar

15:30 – 16:30 – Ballet 8 – 9 jaar

16:30 – 17:30 – Ballet Selectie 10 – 14 jaar

17:30 – 18:30 – Streetdance/Hiphop 14 – 17 jaar

18:30 – 19:30 – Funky Jazz beg./mid. 18+

19:30 – 20:30 – Flamenco 0 – 2 jaar ervaring

20:30 – 21:30 – Flamenco 3 – 4 jaar ervaring

Studio 3

14:30 – 15:15 – Ballet 4 – 5 jaar

15:15 – 16:15 – Streetdance 7 – 9 jaar

16:15 – 17:15 – Streetdance/Hiphop 10 – 13 jaar

 

Kinder Yoga – Marabou Yoga
nov 27 @ 16:15 – 17:15

Yoga schoolkinderen (7 t/m 12 jaar)

Tiener Yoga – Marabou Yoga
nov 27 @ 19:00 – 20:00

Yoga schoolkinderen (7 t/m 12 jaar)

Art of Bellydance
nov 27 @ 19:45 – 21:00

19:45 – 21:00 — Buikdans Half-Gevorderd

 

Zangzaad
nov 27 @ 20:00 – 22:00
nov
28
do
Ouder & Kind Dans – Bij Spruit
nov 28 @ 09:30 – 10:15